Украина
Сменить
Сменить

Продам сепаратор для очистки та калібровки зерна САД-10 в Черкассах

Продам сепаратор САД-10

Сепаратор САД-10 продуктивність 10 т / год.

Габарити: 2750 х 1010 х 3000 мм.(Д-Ш-В)

Для використання на різних сільськогосподарських підприємствах, так і в фермерських господарствах, які займаються вирощуванням посівного і товарного зерна та виробництвом насіння.
Унікальність даного обладнання у високоточному калібруванні зерна за питомою вагою , однорідність насіння при сепарації ± 3 %, що дає можливість виділяти зерно з високими посівними якостями і підвищеним вмістом клейковини. Якісні показники сепарації вище , ніж на відомих до теперішнього часу сепараторах та калібрувальних машинах.

Сепаратор здійснює очищення і калібрування усіх відомих видів насіння, а саме: пшениця, ячмінь, овес, просо, соняшник, кукурудза, горох, гірчиця, рис, соя, сорго, віка, люпин, льон, рапс, гречка, насіння трав, насіння овочів, насіння баштанних культур, насіння бобів і так далі.

Сепаратор дуже простий в обслуговуванні , надійний , часто здатний замінити машини вже існуючої лінії , легко вбудовується в діючі лінії з очищення і калібрування.

Сепаратор працює із зерном будь якого ступеня забрудненості та вологості , не знижуючи якість сепарації і продуктивність. Має низьку споживану енергоємність .

Для експлуатації цієї машини можна використовувати практично будь-які приміщення, де є можливість організувати вихід легкої фракції (пилу) на вулицю або в циклон.

Допоможу з доставкою.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Действия с объявлением #1230956

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Продам сепаратор для очистки та калібровки зерна САД-10 с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении