Украина
Сменить
Сменить

Якісне лікування зубів у дорослих та дітей в Черкассах

Досвідчені стоматологи у стоматологічній клініці Джулія, котра знаходиться у Черкасах, пропонують високоякісні послуги з лікування зубів. Ефективне лікування зубів у дітей та дорослих у місті Черкаси. Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту. До того ж у стоматологічній клініці Julia без попереднього запису лікують термінові проблеми із зубами, коли зубний біль у пацієнта сильний.

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Стоматологія Джулія у місті Черкаси пропонує весь спектр якісних стоматологічних послуг для дітей та дорослих. Адгезивний міст, вініри, імплантація зубів, гігієна, ортодонтія, протезування, відбілювання, установка титанових сіток, зубозберігаючі операції, видалення кісти зуба, синус-ліфтинг, видалення зубів мудрості. Лікування зубів у Черкасах. Досвідчені стоматологи допоможуть при будь-яких проблемах із зубами, незалежно від віку.

Действия с объявлением #1743250

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Якісне лікування зубів у дорослих та дітей с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении