Украина
Сменить
Сменить

Золоуловитель ЦН в Черкассах

Золоуловитель являє собою горизонтальний циклон і використовується для очищення димових газів від твердих горючих часток. Внутрішня поверхня виробу футеруется вогнетривким матеріалом, коли температура димових газів перевищує 400С. Витяжна труба виходу димових газів виготовляється з жаростійкої сталі.
Криволінійні стінки пристрою з'єднані з джерелом викиду димових газів фланцем на вхідному отворі і отвором на бічній стінці для відведення очищеного газу. Золоуловлювачі виробництва Монастирищенського котельного заводу «ТЕПЛОЛИДЕР» мають ущільнені азбестовим картоном або шнуром газоплотные з'єднання. Надходить у вхідний отвір димовий газ, рухається між стінками корпусу. Накопичуються в бункері тверді частинки золи, очищаються і виділяються під дією сили тяжіння і відцентрових сил з потоку газу. Видалення золи з бункера здійснюється через шибер. В приймальний бункер очищений газ відводиться через вихідний отвір.
Для уловлювання часток з умовним діаметром 18 мк, які характерні для топок опалювальних парових і котлів, що працюють на природній тязі, ступінь очищення досягає 75-85%.
Так як в конструкції золоуловлювачів виробництва Монастырищенського котельного заводу «Теплолидер» немає складного механічного обладнання, а сепарація пилових частинок здійснюється під впливом відцентрової сили, золоуловитель є надійним пристроєм очищення.
Ми пропонуємо проектування, виготовлення, транспортування та монтаж золоуловлювачів будь-якої висоти і будь-якого діаметра.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724496

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Золоуловитель ЦН с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении