Украина
Сменить
Сменить

Батарейний Циклон ЦБ-16 в Черкассах

Батарейні циклони ЦБ встановлюються в твердопаливних котелях перед димової трубою для уловлювання та догорання в них частинок золі.
Димові гази на виході з котельні несуть у собі не догорілі частинки палива, що знижує пожежобезпечність не тільки на території котельні, а й віддалік.
Димові гази надходять у батарейний циклон і паралельно проходячи по групі циклонів зверху в низ спіралеподібно втрачають швидкість.
При повільному потоці газів частинки золі опадають у бункер унизу циклону, а димові гази відводяться у димар.
Бункер має шибер, через який періодично проводиться очищення золі.
Батарейні циклони ЦБ використовуються у котельнях середніх та великих потужностей.
Батарейні циклони є конструкцією з групи золоуловлювачів (циклонів).
Димові гази проходять через ці циклони паралельно, що сприяє зменшенню швидкості проходження газів та збільшення осідання недогорілих частинок золи.
При великих потужностях котельного обладнання використання циклонних батарей краще рішення!

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724494

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Батарейний Циклон ЦБ-16 с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении