Украина
Сменить
Сменить

Солерозчинник в Черкассах

Бак солерозчинник застосовується для приготування розчину солі (NaCl) і очищення розчину від дрібнофракційних домішок.
Приготована суміш використовується при регенерації реагенту катіоніту в фільтрах ФІПа.

Солерозчинник являє собою горизонтальний циліндричний бак на опорах, які кріплять його до підлоги котельні, вводного та вивідного трубопроводу, запірної арматури, фільтруючого матеріалу (кварцу) і люка для завантаження солі (NaCl).

При експлуатації солерозчинника здійснюється завантаження солі, подача води, подача соляного розчину в фільтр іонітний ФІПа і промивка бака солерозчинника.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724483

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Солерозчинник с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении