Украина
Сменить
Сменить

Економайзер БЗЕЗ-1-2 в Черкассах

Економайзер БВЕС-1-2 – елемент теплоагрегата використовуються у парових та водогрійних котелень для підвищення ККД котла до 20% і економії палива до 10%.
Економайзери являють собою конструкцію, в межах якої по трубах, зігнутих змеевидно проходить живильна вода котла.
Змійовики розташовані в шаховому порядку для поліпшення віддачі теплової енергії і уварені в колектори.

Выходящие газы из топки котла проходят через экономайзер и подогревают воду, проходящую через змеевики к паровому или водогрейному котлу.
Благодаря такому принципу питательная вода попадает в котел уже с температурой 100 оС, что позволяет экономить топливо для подогрева воды.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724485

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Економайзер БЗЕЗ-1-2 с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении