Украина
Сменить
Сменить

Прес-фільтр для соняшникової олії в Черкассах

Прес-фільтр використовується для фільтрації різних рослинних олій: соняшникової, соєвої, кукурудзяної, гірчичного, лляної та багатьох інших.
Це обов'язкове обладнання для очищення олії на олійноекстракційному заводі при приготуванні рослинного масла.

Принцип дії прес-фільтра «Лідер» дуже простий.
Масло подається під тиском на фільтруючий елемент натягнутий на металеві рамки певних розмірів.
Рослинна олія проходить через фільтруючу тканину очищається від різноманітних домішок і осаду і подається в спеціальний колектор.
Основним фільтруючим елементом рамкових фільтрів є бельтинг.
Бельтинговая фільтрувальна тканина приймає на себе і затримує всі механічні нерозчинні суміші (фузу, осип і т.
д.).
В якості матеріалу використовуються бавовняні тканини.
Процес фильтрациипроисходит при низькому тиску.
Швидкість очищення залежить від багатьох факторів: температури самого сировини, кількості нежировых домішок, сорту і якості масла.

Перевагою використання механічних прес-фільтрів, є простота конструкції, невелика енергоємність і досить прийнятну якість готової продукції.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724487

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Прес-фільтр для соняшникової олії с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении