Украина
Сменить
Сменить

Семенорушка «Лідер» в Черкассах

Машина семенорушальная СМ-450 «Лідер» (семенорушка) призначена для руйнування лушпиння насіння соняшнику.

Насіння соняшнику подаються в семенорушку через дозатор, який розташований у верхній частині установки.
Далі насіння потрапляють в ротор в якому вони розганяються відцентровими силами до необхідної швидкості і вдаряються об дека (отражальное кільце) загостреними кінцями.
У результаті ударів відбувається руйнування оболонки насіння.
Далі вся маса через нижній отвір потрапляє в сепаратор для відділення ядра насіння від лушпиння соняшнику.

В залежності від сорту, вологості і розміру насіння можлива регулювання дозатора для подачі потрібного обсягу насіння в семенорушку.
Якщо початкова вологість насіння висока, перед обрушиванием їх рекомендується підсушити.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724489

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Семенорушка «Лідер» с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении