Украина
Сменить
Сменить

Парова жаровня в Черкассах

Жаровня парова «Лідер» призначена для підігріву мятки насіння соняшнику перед подачею її в маслопрес.
Парова жаровня складається із чанів, кількість яких залежить від моделі, пароподводящей системи, парової сорочки, пароотводящей системи, приводу, редуктора, лопатей для перемішування мятки насіння, приладів контролю і щита управління.

Принцип роботи жаровні паровий
Мятка насіння соняшнику подається у верхній чан через завантажувальну горловину.
Перевантаження мятки з чана верхнього рівня чан нижнього здійснюється через перепускні клапани, які забезпечують заданий рівень у кожному чані.
Регулювання положення важеля клапана впливає на рівень продукту в чанах.
Прожарювання насіння відбувається під впливом високої температури пари, яка знаходиться в паровій сорочці жаровні.
Рівномірність прожарювання забезпечується перемішуванням продукту лопатями, жорстко закріплених на валу, який з'єднаний з редуктором приводу жаровні.

Вивантаження прожареної мятки насіння соняшнику здійснюється через випускний клапан.
Кількість вивантаження продукту регулюється положенням заслінки.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724491

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Парова жаровня с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении