Украина
Сменить
Сменить

Сепаратор для очищення насіння соняшнику в Черкассах

Сепаратор марки СП-450 застосовують для відлущування ядра насіння соняшника від лушпиння.
Дане обладнання встановлюють у рушально-вієчних цехах маслопереробних підприємств.
Після модернізації (зміни сит, зміни обертів двигуна та частоти обертання барабана), можна використовувати сепаратор для просіювання та очищення зернових.
ТОВ«Теплолідер» рекомендує купити сепаратор СП-450 Лідер« через ряд переваг: 1.
надійність - для складання барабана використовують потужніші підшипники, таким чином, подовжуючи їх зносостійкість, а також у шнеку жорсткість валу збільшена.
2.
комплектація - на вхідному патрубку було додано ланцюгову заслінку, а також пульт управління сепаратором йде в комплекті.
3.
модернізація - покращені ергономічні та естетичні показники машини.
Принцип роботи сепаратора СП-450 Агрегат сепаратора включає: раму, привод сито, сито, збірник, трубопровід, кожух, дифузор, жолобок, вентилятор.
Головний орган сепаратора»Лідер» є вібратор, розташування якого в корпусі агрегату.
Вібратор складається з ротора, який обертається на підшипниках за рахунок основного приводу через клинопасову передачу.
Процес обертання забезпечується стандартними лаповими двигунами потужністю 4, 0 кВт.
За допомогою натяжних гвинтів відбувається натяг клинових ременів.
Сировину завантажують через вхідний патрубок у робочу зону, де за допомогою вентилятора відокремлюється лушпиння соняшника від ядер насіння.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Якщо Вам необхідно придбати ефективний і якісний котел або комплекс котельного обладнання, ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне. Профільні фахівці нашого підприємства нададуть повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням котлами та супутнім обладнанням для різних соціальних і виробничих потреб. Діяльність компанії «Теплолідер» полягає в розробці та виробництві, реалізації та постачанні, монтаж та пуско-наладка котлів і допоміжного обладнання. На нашому підприємстві в обов'язковому порядку ведеться контроль якості матеріалів, що надійшли, а також всієї продукції, що виготовляється (рентген-контроль зварних швів і гідравлічні випробування тиском).

Действия с объявлением #1724492

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Сепаратор для очищення насіння соняшнику с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении